20 آذر 1398
En | 
اولین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان برگزار شد.
به ریاست مهندس دهقان و با حضور کلیه اعضا؛

اولین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1398/04/22|   بازدید: 140 |  print
 

         

             به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان اولین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان سمنان به ریاست مهندس دهقان مدیر کل راه و شهرسازی استان و رئیس شورا روز شنبه 22 تیر در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید. 

               بنابراین گزارش، ابتدا دهقان مدیر کل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان سمنان توضیحاتی در خصوص ساختار جدید اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای و مشکلات پیش آمده و راهکارهای رفع آن  بیان داشت و تعامل همه دستگاههای زیرمجموعه را جهت پیشبرد امور و نیل به اهداف خواستار شد .

           عمیدی مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان نیز در در این جلسه در خصوص معضل مسکن مهر شاهرود خواستار تشکیل جلساتی با حضور تمامی دستگاههای مرتبط  جهت تعیین تکلیف این واحدها، جهت تحقق دستور وزیر راه و شهرسازی مبنی بر بسته شدن پرونده مسکن مهر در استان شد و تاکید کرد علت عدم وجود متقاضی مسکن مهر در شاهرود، تکمیل نبودن آنهاست که انشاا... با همت دسته جمعی و به ویژه ابلاغ اعتبارات بانک مسکن این مهم به سرانجام برسد.

          در ادامه این جلسه نیز کیائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان طی اظهاراتی به تشکیل جلسات دوره ای و منظم این شورا در ادارات تابعه، برنامه ریزی برای برگزاری اردوهای فرهنگی و ورزشی تفریحی پرسنل زیر مجموعه تاکید گردید.

          در بخش دیگری از این جلسه مصطفوی سرپرست اداره کل هواشناسی استان با اشاره به سفر استانی  سازمان هواشناسی کشور به استان در آینده نزدیک جهت بازدید از ساختمانهای در حال احداث در فرودگاه سمنان و شاهرود به تشریح برنامه های این سفر و هماهنگی سایر ادارات کل در این خصوص پرداخت  .  

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد