20 آذر 1398
En | 
آغاز عملیات اجرائی ساخت 492 واحد مسکونی در قالب اقدام ملی تولید مسکن در استان سمنان
همزمان با هفته دولت و سال رونق تولید؛

آغاز عملیات اجرائی ساخت 492 واحد مسکونی در قالب اقدام ملی تولید مسکن در استان سمنان

تاریخ انتشار: 1398/06/05|   بازدید: 139 |  print
 

  مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت 492 واحد مسکونی درقالب اقدام ملی پروژه های مشارکتی تولید مسکن در استان سمنان  امروز همزمان با سراسر کشور  با حضور استاندار سمنان در شهرستان دامغان برگزارشد.

                به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، مراسم آغاز عملیات اجرایی 492 واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن، صبح امروز، پنجم شهریور به مناسبت هفته دولت با حضور آشناگر استاندار سمنان، حسن بیگی نماینده شهرستان دامغان ، دهقان مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولین استانی در شهرستان دامغان برگزار شد.

      بنا به این گزارش در این برنامه اقدام ملی قرار است، ۴۰۰هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم ساخته شود که در مرحله اول از 102هزار واحد در کشور، در استان سمنان نیز 492  واحد مسکونی در عرصه ای به وسعت 37410.73 متر مربع در محلات هدف در چهار شهر سمنان 308 واحد، دامغان 140 واحد، گرمسار 32 واحد و سرخه 12 واحد ساخته خواهد شد.  

DSC_4690.JPG

          در ادامه این مراسم دهقان مدیر کل راه و شهرسازی استان سمنان در تشریح نحوه اجرا و سرمایه گذاری این طرح ملی افزود؛ در این طرح زمین محل ساخت به عنوان آورده ادارات کل راه و شهرسازی تعیین شده که پس از طی مراحل فراخوان و انتخاب پیمانکار و تنظیم قرارداد، زمین جهت ساخت با سرمایه گذاری پیمانکار به وی تحویل خواهد شد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد