يکشنبه، 18 خرداد 1399
En | 
مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل

تاریخ انتشار: 1399/02/21|   بازدید: 57 |  print
 

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، جلسه تودیع و معارفه ذیحساب جدید اداره کل با حضور نبی اله فولادی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان و حسین دهقان مدیرکل اداره و معاونین و ذیحساب اسبق برگزار شد. 

در ابتدا فولادی از شغل ذیحسابی بعنوان یکی از شغل های حساس یاد کرد و افزود؛ ذیحسابان در راس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد. ضمناً با توجه به ضروریات و الزامات قانونی می بایست در چارچوب قانون حرکت کرده و نسبت به تحقق اهداف همکاری و تعامل داشته باشند. وی در ادامه بیان داشت؛ سیاست جدید وزارت دارایی ارائه مشاوره مالی در عین نظارت دقیق است و قصد ذیحسابان مانع تراشی نیست بلکه هدف ایشان رفع موانع با ارائه راهنمایی های دقیق قانونی می باشد. 

در ادامه دهقان ضمن بیان اهمیت وظایف ذیحسابان و نحوه تعامل و نظارت قانونی آنان از خدمات جناب آقای عباسی ذیحساب اسبق تقدیر نمود و خاطر نشان ساخت: با برگزاری این جلسه وظیفه خود می دانم از زحمات ایشان تقدیر و تشکر نمایم.

این مقام مسئول همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای ذیحساب جدید عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد اداره کل گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند. 

در پایان جلسه از زحمات جناب آقای عباسی بعنوان ذیحساب پیشین اداره کل تقدیر و تشکر بعمل آمد و آقای وحید مدرس بعنوان ذیحساب جدید اداره کل معارفه و مشغول بکار شدند. 

                                                اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد