| 07 آذر 1399
En | 
نیاز به اعتبارات جدید برای تکمیل پروژه های بازآفرینی شهری

 نیاز به اعتبارات جدید برای تکمیل پروژه های بازآفرینی شهری

دوشنبه، 25 آذر 1398 | امتیاز: Article Rating

مدیر کل راه و شهرسازی استان سمنان از اجرای 44 پروژه بازآفرینی شهری با اعتبار بالغ بر 15 میلیارد تومان در استان خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، حسین دهقان با اعلام خبر فوق گفت: با تفکیک اداره راه و شهرسازی شرق استان در شهرستان شاهرود، 6 پروژه بازآفرینی در این شهر تعریف گردیده است .

مدیر کل راه و شهرسازی استان سمنان با بیان اینکه از تعداد44 پروژه مذکور تعداد 8 پروژه در مراحل پایانی و بهره برداری می باشند،گفت: 36 پروژه دیگر در مراحل اجرایی و عملیاتی قرار دارند.

دهقان با یادآوری اینکه پروژه های بازآفرینی در استان بیشتر در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی تعریف شده است، گفت در صدد هستیم با اجرای این پروژه ها،کیفیت زندگی ساکنان در این مناطق افزایش پیدا کند.

او با اشاره به پروژه بدنه سازی معابر کهنه دژ در محله  بافت تاریخی ناسار شهر سمنان ،گفت: این پروژه با پیشرفت 90 درصدی، تا پایان امسال مورد استفاده ساکنین قرار خواهد گرفت.

دهقان در خصوص احداث پروژه فرهنگسرا در محله بافت فرسوده کدیور اظهار داشت: این پروژه با کاربری فرهنگی تاکنون پیشرفت 75 درصدی داشته است و چنانچه اعتبارات این پروژه به موقع دریافت شود تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان سمنان از ساخت 2 پروژه پارک محله و شبکه فاضلاب در محله کوشمغان شهر سمنان خبر داد و در ادامه اظهار داشت: پروژه ورزشی محله آتشگاه در بافت شهر سمنان ازپیشرفت  35 درصدی برخوردار است.

دهقان در پایان در رابطه با طرح تولید اقدام ملی تولید مسکن در استان سمنان؛ اظهارداشت: در خصوص انجام طرح اقدام تولید ملی مسکن در  استان، اراضی بافت های فرسوده حکیم الهی و فاطمیه به ترتیب با 4 هزار و 680 مترمربع در شهر سمنان در نظرگرفته شده که در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد.

تصاویر
  • نیاز به اعتبارات جدید برای تکمیل پروژه های بازآفرینی شهری
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها