| 07 آذر 1399
En | 
2 انتصاب در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی

2 انتصاب در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی

تاریخ انتشار: 1396/09/01|   بازدید: 4283 |  print
سرپرست اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی از 2 انتصاب در این اداره کل خبر داد .
 

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، مهندس سید داود دانشمند گفت : با ابلاغ احكام جداگانه مديركل راه و شهرسازي خراسان شمالی، سرپرست دو مدیریت مسکن و ساختمان و ساخت و توسعه راه های اين اداره كل منصوب شدند.

وی اظهار داشت : به موجب اين ابلاغ، آقای مهندس جواد عمادیانفر به عنوان سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل و آقای مهندس علی علیمردانی با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راه های اداره كل راه و شهرسازي منصوب شدند.

مهندس دانشمند گفت : لازم به ذکر است مهندس جواد عمادیانفر پیش از این مسئولیت سرپرستی مدیریت املاک و حقوقی اداره کل را داشتند و مهندس علی علیمردانی هم در حال حاضر مدیر فنی و اجرایی و سرپرست اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل هستند .

سرپرست اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی اضافه کرد : پیش از این آقای مهندس مجید محمدی عهده‌دار مسئولیت مدیریت مسکن و ساختمان و همچنین آقای مهندس داوود یارمحمدی عهده دار مسئولیت مدیریت ساخت و توسعه راه های اداره کل بودند که از زحمات این دو بزرگوار تقدیر و تشکر گردید .

منبع :

اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

اخبار داخلی

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، جلسه تودیع و معارفه ذیحساب جدید اداره کل با حضور نبی اله فولادی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معی...
يکشنبه 21 ارديبهشت 1399
صفحه 2 از 4ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  بعدی   انتها   

جستجو

برچسب ها