05 مهر 1400
En | 
خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است
 

خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است

چهارشنبه، 27 فروردین 1399 | Article Rating

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان اعلام کرد؛ براساس اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و براساس مقررات پیگرد قانونی دارد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان، حسین دهقان مدیرکل بیان داشت؛ ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیرقانونی و نیز ثبت نام در سامانه به معنای عضویت یا تخصیص واحد نیست و چه بسا پس از بررسی شرایط قانونی فرد ثبت نام کننده غیرواجد شرایط تشخیص داده شود و به این ترتیب مدارک آن از جمله کد رهگیری و ... فاقد هرگونه ارزش است. لذا خرید و فروش  آن فقط باعث از بین رفتن سرمایه خریدار می شود.

وی با اشاره بر ممنوعیت واگذاری امتیاز واحدهای طرح ملی مسکن، گفت: امتیاز این قبیل افراد باطل می شود. همچنین واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر، تحت هر یک از عناوین حقوقی، غیرمعتبر و ممنوع است و براساس مقررات پیگرد قانونی دارد. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان تصریح کرد: در صورت مبادرت به واگذاری امتیاز به غیر، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف، امتیاز آنها باطل و افراد خریدار نیز از هیچ حقوقی بهره مند نخواهند شد.

دهقان در پایان تأکید کرد: برگه پرینت ثبت نام اولیه طرح اقدام ملی مسکن ارزش معاملاتی ندارد و خرید و فروش آن غیرقانونی است. 

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان

تصاویر
  • خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها